عضویت در خبرنامه کنگره محیط زیست

پیام دبیر

 

با یاری پروردگار، کنگره بین المللی محیط زیست  در سال1396 برگزار می­گردد. در همایش محیط زیست 96 پنل ­ها، کارگاه­های آموزشی، سخنرانی ­های کلیدی توسط اساتید برجستۀ خارجی و داخلی در حوزه ­های مختلف ارائه خواهد شد.

همایش محیط زیست بستري براي علم جویان جوان و با تجربه فراهم می آورد که ايده‌ها و روش­هاي نوآورانه خود را در پيشرفت­ هاي اخير اين زمينه در سطوح ملي و بين­ المللي به اشتراک بگذارند. قطعا" همایش محیط زیست 96 از طريق برقراري حلقه‌هاي ارتباطي ميان مفاهیم مختلف محیط زیستی ، به رشد و توسعه این حوزه سرعت بیشتری خواهد بخشید.

بنده به نمايندگي از کميته­ علمي و اجرايي همایش بین المللی محیط زیست  خوشنودم که علاقمندان و متخصصین، اساتید و دانشجویان دانشگاه­های سراسرکشور در این عرصه را براي مشارکت در اين همایش محیط زیست دعوت نمايم، امیدوارم با حضور شما فرهیختگان در همایش بین المللی محیط زیست  به تعامل و انتقال تجربه و ارتقا سطح علمی در جامعه محیط زیست کشور بیفزاییم.

منتظر ديدار شما در همایش بین المللی محیط زیست 1396 هستيم.

با سپاس و احترام

 

 

تماس با دبیرخانه

02133699093-4

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

معرفی مجلات محیط زیست


Poster
اطلاع رسانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

  کنگره بین المللی جامع محیط زیست ایران در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر کنگره در پایگاه اینترنتی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور درج شده است.

WebgozarAmar
مرکز همایش